עידן דורפמן - מנכ"ל

עיתונאי כלכלי לשעבר ועבד במספר תפקידים שונים ככלכלן. זאת מקביל למעורבות חברתית וסביבתית עניפה. מחזיק בתואר ראשון בכלכלה מהאוניברסיטה העברית ובתואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה (MBA).

רוני דניאל - יועץ לעמותה

הוביל את פרוייקט חישוב מדדים אלטרנטיביים לתמ"ג בין השנים 2011 ל-2013. מנהל חדשנות ומייסד שותף ל-The Natural Step Israel (הצעד הטבעי ישראל) וכן עוסק במחקר ופיתוח במועצה הישראלית לבנייה ירוקה.

 

ד"ר מיכל (מוקי) גרוס - רכזת חינוך

מרצה בחוג למדעי הטבע והסביבה, מנהלת הגן הבוטני ויו״ר קמפוס ירוק במכללת אורנים.

ממייסדי העמותה לכלכלה בת קיימא.

 

ועד מנהל:

יהודה בראון - יו"ר הוועד המנהל

בוגר תואר ראשון בכלכלה באוניברסיטה העברית. שירות בצבא כקצין, שחרור ממילואים בדרגת רב סרן. בחיים האזרחיים היה מנכ"ל חברה ציבורית בעלת היקף מכירות שנתיות של כ-300 מיליון ש"ח, ושהעסיקה אלף עובדים. היום עוסק בעיקר בניהול וכמשקיע בסטרט-אפים וכן בפעילות חברתית וסביבתית.

דרור רשף - חבר ועד מנהל

בוגר מתמטיקה ומדעי המחשב, בעל רקע בלימודי כלכלה ופעיל סביבתי ממקימי העמותה לכלכלה בת קיימא וממקימי אתר אקו-ויקי

עליס בן אליעזר - חברת ועד מנהל

ממייסדי העמותה לכלכלה בת קיימא, וחברת ועד מהיווסדה בשנת 2008.

לביא אהרון - חבר ועד מנהל

בוגר תואר ראשון בכלכלה עם חטיבה מורחבת בלימודי סביבה, אוניברסיטת תל אביב, לומד לימודי תואר שני בניהול מקיים של משאבי טבע באוניברסיטה הטכנית של מינכן. השתתף בכתיבת הפרק הכלכלי מטעם העמותה לכלכלה בת קיימא  ב"מסמך מדיניות האקלים" המשותף לארגונים רבים ונערך על ידי ארגון חיים וסביבה

נורית אגמי- חברת ועד מנהל

בעלת תואר תואר ראשון בכלכלה ותואר שני בסוציולוגיה, שניהם מאוניברסיטת חיפה. מנכ"ל של חברת ההשמה רשת אגמי ולחברה יש חזון חברתי לעזור למחפשי עבודה. נורית כותבת בלוג בענייני עבודה, קריירה ומגמות בעולם התעסוקה ולבלוג יש אלפי מבקרים בשנה. 

יפעת שלומי-הראל - חברת ועד מנהל

בעלת תואר שני בלימודי תרבות מהאוניברסיטה העברית ותואר ראשון בתקשורת, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה מאוניברסיטת חיפה.

עומר מלאכי - חבר ועד מנהל

בוגר קורס חובלים, מהנדס כימיה ומוסמך במנהל עסקים. בוגר קורס עמיתי הסביבה במכון השל לקיימות.

ועדת ביקורת:

איתי ארבל, רו"ח - חבר ועדת ביקורת

שירת בצה"ל 3 שנים כלוחם ומפקד ביחידה מובחרת. בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת בן גוריון בנגב ומחזיק ברישיון רואה חשבון. כמו כן, בעל תואר שני במנהל עסקים מהמסלול האקדמי של המכללה למנהל. עבד כ-6 שנים במחלקת ההי טק של משרד רו"ח קסלמן וקסלמן שם ניהל צוותי ביקורת של חברות ציבוריות בארץ ובחו"ל, השתתף בדירקטוריונים של חברות וכן הייה שותף לליווי פיננסי של מספר רב של סטרטאפים החל משלב ראשוני ועד להנפקתם בבורסה בארץ או בחו"ל, מכירתם, או במקרה הפחות משמח, סגירתם. מכהן כיום כאחראי על חשבות תחום הבריאות בכלל ביטוח וזאת לאחר שכיהן כחשב החברה הבת שמוזגה, כלל בריאות.
 

 

עודד בסיס - חבר ועדת ביקורת

מורה לפיזיקה ובעל תואר שני מהאוניברסיטה העברית. בהיותו סטודנט היה פעיל בתא של מגמה ירוקה בקמפיינים כמו חוק חופים, חוק הפיקדון, יירוק הקמפוס, המאבק נגד תוכנית ספדי ונגד כביש חוצה ישראל. בשנים האחרונות חזרתי לפעילות סביבתית בעיקר סביב קמפיין משק הגז הטבעי, אך גם במאבקים נוספים כמו התיקון לחוק החופים והמאבק נגד פצלי השמן בשפלת יהודה וקידוחי הנפט ברמת הגולן. חבר בוועדת ביקורת של מגמה ירוקה

ליווי ויעוץ:

 

עו"ד ניתאי בראון ממשרד ארבל, בראון עורכי דין - יעוץ משפטי

רו"ח אסף זרקה - הנהלת חשבונות ועריכת דו"חות כספיים

צוות העמותה